niedziela, 27 lutego 2011

Moje przemyślenia: No i wyszło szydło z worka,Generał Błasik nawalony...

Moje przemyślenia: No i wyszło szydło z worka,Generał Błasik nawalony...: "Przydupas Kaczyńskiego 'strzelił' se lufę(ciekawe czy tylko on se 'strzelił'czy inni też) by mu lepiej się rugało jak szeregowca kapitana Pr..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz