Moje przemyślenia
niedziela, 27 lutego 2011
Moje przemyślenia: No i wyszło szydło z worka,Generał Błasik nawalony...
Moje przemyślenia: No i wyszło szydło z worka,Generał Błasik nawalony...
: "Przydupas Kaczyńskiego 'strzelił' se lufę(ciekawe czy tylko on se 'strzelił'czy inni też) by mu lepiej się rugało jak szeregowca kapitana Pr..."
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz